JAUNUMI


***

SIA “Miesnieks” produkcija Annas dienas tirdziņā Liepājā, Rožu laukumā

26. un 27. jūlijā tiekamies Annas dienas tirdziņā Liepājā, Rožu laukumā, kurā būs iespējams iegādāties arī mūsu produkciju!

***

SIA “Miesnieks” produkcija Rīgā

  

Kur RĪGĀ var iegādāties mūsu produkciju? Attēlos norādīti veikali un tirdziņi, kā arī mūsu produkti, kas tajos nopērkami.

Tomēr, ja interesē SIA “Miesnieks” produkcija, kas veikalos nav pieejama, sazinies ar Oskaru (tālr. 26317561), kurš veic izbraukuma tirdzniecību Rīgā otrdienās. 

***

SIA “Miesnieks” Bisnode firmu reitingā piešķirts sertifikāts par AAA® līmeņa sasniegšanu

 ***

Zaļā karotīte arī aknu pastētei, “Ugunskura” desiņām un kūpinātai cūkgaļai “Mājas gaumē”

SIA “Miesnieks” produktu klāstam, kas ieguvuši Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas sertifikāta Zaļās karotītes zīmolu, pievienojušies vēl trīs – aknu pastēte, “Ugunskura” desiņas un kūpināta cūkgaļa “Mājas gaumē”.

Iepriekš zaļā karotīte piešķirta arī atdzesētai, sadalītai cūkgaļai, cīsiņiem bērniem “Lācēns”, sardelēm bērniem “Lācēns”, vārītai desai “Lācēns”, Skolas pusžāvētajai desai, karsti kūpinātajai karbonādei “Našķis”.

Vairāk par zaļo karotīti lasi www.karotite.lv .

***

SIA „Miesnieks” produkcija tagad arī NUKO.LV!

SIA „Miesnieks” sīpolu desu, krūtiņu bez kaula, kūpinātos kupātus, pusžāvēto desu „Ventspils” un „Jubilejas” karbonādi tagad iespējams iegādāties arī lielveikalā internetā www.nuko.lv, kurš piegādā preces visā Latvijas teritorijā.

***

Mūsu produkti arī Liepājā „Lauku Sētā Pilsētā”

SIA “Miesnieks” gaļas produkcija – svaigā gaļa un daudz dažādu kūpinājumu – sākot ar 6. februāri atkal būs pieejama “Lauku Sētā Pilsētā”, Liepājā, Skuju ielā 5/7.

Gaidīsim Jūs trešdienās no plkst. 13.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 14.00.