JAUNUMI


***

Turpmāk mūsu produkciju reizi mēnesī varēs iegādāties arī Jelgavā, Miķeļa tirgus placī

(Garozas ielā 43)

22. septembrī Jelgavā pie Lauku bodes “Miķelis” notiks Miķeļa Tirgus plača atklāšana, kurā būs iespēja iegādāties arī mūsu produkciju! Tiekamies jau no plkst. 10.00.

Turpmāk tirdziņš notiks reizi mēnesī (20. oktobrī, 17. novembrī un 22. decembrī), un arī mēs tur būsim!

***

SIA “Miesnieks” produkcijas klāstā arī vistas gaļas produkti!

 

Mūsu produkcijas klāstam pievienojušies arī vistas gaļas produkti – vistas desiņas un vistas rulete.

***

“Stipro skrējienā 2019” nominācijā “Stiprākais uzņēmums” uzvaras lauri SIA “Miesnieks” komandai!

LEPOJAMIES! “Stipro skrējienā 2019” nominācijā “Stiprākais uzņēmums” 1. vieta šogad SIA “Miesnieks” komandai! Komandas sastāvā startēja Andris Vārpiņš, Einārs Jansons, Dailis Grinbergs un Monta Ločmele. Turklāt mūsējie starp visām komandām (kopā startēja 138 komandas ar teju 600 dalībniekiem) iekļuvuši arī pirmajā trijniekā, izcīnot 3. vietu!

Jāpiebilst, ka šogad komandas (gan elites, gan tautas klases) startēja vienā grupā, kas nozīmē, ka mūsējie cīnījās ar patiešām stipriem pretiniekiem ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm.

***

SIA “Miesnieks” produkcija Rīgā

  

Kur RĪGĀ var iegādāties mūsu produkciju? Attēlos norādīti veikali un tirdziņi, kā arī mūsu produkti, kas tajos nopērkami.

Tomēr, ja interesē SIA “Miesnieks” produkcija, kas veikalos nav pieejama, sazinies ar Oskaru (tālr. 26317561), kurš veic izbraukuma tirdzniecību Rīgā otrdienās. 

***

SIA “Miesnieks” Bisnode firmu reitingā piešķirts sertifikāts par AAA® līmeņa sasniegšanu

 ***

Zaļā karotīte arī aknu pastētei, “Ugunskura” desiņām un kūpinātai cūkgaļai “Mājas gaumē”

SIA “Miesnieks” produktu klāstam, kas ieguvuši Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas sertifikāta Zaļās karotītes zīmolu, pievienojušies vēl trīs – aknu pastēte, “Ugunskura” desiņas un kūpināta cūkgaļa “Mājas gaumē”.

Iepriekš zaļā karotīte piešķirta arī atdzesētai, sadalītai cūkgaļai, cīsiņiem bērniem “Lācēns”, sardelēm bērniem “Lācēns”, vārītai desai “Lācēns”, Skolas pusžāvētajai desai, karsti kūpinātajai karbonādei “Našķis”.

Vairāk par zaļo karotīti lasi www.karotite.lv .

***

SIA „Miesnieks” produkcija tagad arī NUKO.LV!

SIA „Miesnieks” sīpolu desu, krūtiņu bez kaula, kūpinātos kupātus, pusžāvēto desu „Ventspils” un „Jubilejas” karbonādi tagad iespējams iegādāties arī lielveikalā internetā www.nuko.lv, kurš piegādā preces visā Latvijas teritorijā.

***

Mūsu produkti arī Liepājā „Lauku Sētā Pilsētā”

SIA “Miesnieks” gaļas produkcija – svaigā gaļa un daudz dažādu kūpinājumu – sākot ar 6. februāri atkal būs pieejama “Lauku Sētā Pilsētā”, Liepājā, Skuju ielā 5/7.

Gaidīsim Jūs trešdienās no plkst. 13.00 līdz 18.00 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 14.00.