JAUNUMI


***

“Miesniekam” 8 jaunas karotītes!

SIA “Miesnieks” produktu klāstam, kas ieguvuši Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas sertifikāta Zaļās karotītes zīmolu, pievienojušies vēl astoņi  produkti – “Skolas” putraimu desa, “Skolas” vārītā desa ar sieru, “Skolas” pusžāvētās kāpostu un mednieku desiņas, “Skolas” svaigie kupāti, galerts un viltotais zaķis, kā arī atdzesēta malta cūkgaļa.

Iepriekš zaļā karotīte piešķirta arī atdzesētai, sadalītai cūkgaļai, cīsiņiem bērniem “Lācēns”, sardelēm bērniem “Lācēns”, vārītai desai “Lācēns”, Skolas pusžāvētajai desai, karsti kūpinātajai karbonādei “Našķis”, aknu pastētei, “Ugunskura” desiņām, kūpinātai cūkgaļai “Mājas gaumē”, atdzesētajiem cūku pusliemeņiem un atdzesētajiem cūku subproduktiem (aknas un mēles).

***

SIA “Miesnieks” produkti Rīgas veikalos un tirdziņos

     

Veicam arī izbraukuma tirdzniecību Rīgā. Par iespējām iegādāties mūsu ražoto produkciju, sazinies ar Oskaru (tālr. 26317561)

***

Zelts, sudrabs un bronza konkursā “Novada garša”

Konkursā “Novada garša” esam ieguvuši pilnu medaļu komplektu – zelts asinsdesai “Uzgriežamā”, sudrabs sīpolu desai un bronza svaigajiem kupātiem.
Šogad konkursam kopumā tika pieteikti 167 produkti no visas Latvijas un tos vērtēja profesionāla, starptautiska žūrija. Vairāk par konkursu: https://bit.ly/novadagarsa

***

Nuko.lv piedāvājumā papildu vēl 8 mūsu produkti

Interneta lielveikalā www.nuko.lv, kas piegādā preces visā Latvijā, nu ir iegādājami vēl papildu 8 SIA “Miesnieks” produkti – Krakovas desiņas, cūkgaļa zemnieku gaumē, kūpinātais kakliņš, Mājas desa, Miesnieka desa, auksti kūpinātā desa Kurzemnieku gaumē, vārītā Piena desa un Pikantā rulete.
Līdz šim šajā veikalā bija nopērkamas Sīpolu desiņas, Jubilejas karbonāde, kūpināta cūkas krūtiņa bez kaula, kūpinātie kupāti, pusžāvētā desa “Ventspils” un pastēte Zemnieku gaumē.

***

Esam izvirzīti konkursam “Latvijas labākais tirgotājs 2020”

Janvāra sākumā Ventspils novada pašvaldība aicināja iedzīvotājus balsot par novada uzņēmumu pieteikšanu konkursam “Latvijas labākais tirgotājs 2020”, kas tiek organizēts pēc “Latvijas Tirgotāju asociācija” un “Latvijas pašvaldību savienība” iniciatīvas. 
Kategorijā “Labākais tirdzniecības uzņēmums” visvairāk balsu ieguva SIA “Miesnieks”. Paldies iedzīvotājiem, kas ir novērtējuši mūs un balsoja par mums!

***

Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas pateicība par dalību konkursā “Sējējs 2020”

SIA “Miesnieks” saņēmis Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas pateicību par dalību Zemkopības ministrijas konkursā ” Sējējs 2020″ nominācijā “Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”.

Konkurss „Sējējs” ir Zemkopības ministrijas rīkots ikgadējs pasākums ar mērķi noteikt labāko ieguldījumu Latvijas lauku attīstībā un lauksaimniecībā, parādīt dažādu īpašuma formu saimniekošanas iespējas, rosināt lauku iedzīvotājus sakopt apkārtējo vidi, atzīmēt jaunās paaudzes sasniegumus un popularizēt zinātnes atziņas, saistot to ar gatavību izmantot Eiropas Savienības fondu piedāvātās iespējas.

Vairāk par konkursu lasi: www.sejejs.lv

***

Apbalvojums “Ventspils novada Goda raksts”

18. novembrī Piltenē notika valsts svētkiem veltīts svinīgs pasākums, kurā SIA “Miesnieks” saņēma apbalvojumu “Ventspils novada Goda raksts” par nozīmīgu ieguldījumu Ventspils novada attīstībā, novada popularizēšanā un pozitīva tēla veidošanā, veicot uzņēmējdarbību.

***

Turpmāk mūsu produkciju reizi mēnesī varēs iegādāties arī Jelgavā, Miķeļa tirgus placī

22. septembrī Jelgavā pie Lauku bodes “Miķelis” (Garozas ielā 43)  notika Miķeļa Tirgus plača atklāšana. Turpmāk tirdziņš notiks reizi mēnesī, un tajā būs iespēja iegādāties arī SIA “Miesnieks” produkciju.

***

“Stipro skrējienā 2019” nominācijā “Stiprākais uzņēmums” uzvaras lauri SIA “Miesnieks” komandai!

LEPOJAMIES! “Stipro skrējienā 2019” nominācijā “Stiprākais uzņēmums” 1. vieta šogad SIA “Miesnieks” komandai! Komandas sastāvā startēja Andris Vārpiņš, Einārs Jansons, Dailis Grinbergs un Monta Ločmele. Turklāt mūsējie starp visām komandām (kopā startēja 138 komandas ar teju 600 dalībniekiem) iekļuvuši arī pirmajā trijniekā, izcīnot 3. vietu!

Jāpiebilst, ka šogad komandas (gan elites, gan tautas klases) startēja vienā grupā, kas nozīmē, ka mūsējie cīnījās ar patiešām stipriem pretiniekiem ne tikai no Latvijas, bet arī no ārvalstīm.

***

SIA “Miesnieks” Bisnode firmu reitingā piešķirts sertifikāts par AAA® līmeņa sasniegšanu

 ***

Zaļā karotīte arī aknu pastētei, “Ugunskura” desiņām un kūpinātai cūkgaļai “Mājas gaumē”

SIA “Miesnieks” produktu klāstam, kas ieguvuši Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas sertifikāta Zaļās karotītes zīmolu, pievienojušies vēl trīs – aknu pastēte, “Ugunskura” desiņas un kūpināta cūkgaļa “Mājas gaumē”.

Iepriekš zaļā karotīte piešķirta arī atdzesētai, sadalītai cūkgaļai, cīsiņiem bērniem “Lācēns”, sardelēm bērniem “Lācēns”, vārītai desai “Lācēns”, Skolas pusžāvētajai desai, karsti kūpinātajai karbonādei “Našķis”.

Vairāk par zaļo karotīti lasi www.karotite.lv .

***

SIA „Miesnieks” produkcija tagad arī NUKO.LV!

SIA „Miesnieks” sīpolu desu, krūtiņu bez kaula, kūpinātos kupātus, pusžāvēto desu „Ventspils” un „Jubilejas” karbonādi tagad iespējams iegādāties arī lielveikalā internetā www.nuko.lv, kurš piegādā preces visā Latvijas teritorijā.